Tento web používa súbory Cookies. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Odmietnuť
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+420 777 543 478
obchod@day-spa-shop.sk
DAY Spa Shop CZ
Moja objednávka
Doprava a platba
Vrátenie a reklamácia tovaru
FAQ - Často kladené otázky
GDPR
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Akcie
Výpredaj - zachráň produkt
Novinky
Potraviny a korenie
Korenie a ochucovadlá
Korenie
,
Tekuté dochucovadlá a marinády
Ghí
Oleje a octy
Oleje
,
Octy
Ryža, strukoviny, cestoviny
Ryža
,
Cestoviny
,
Strukoviny
Múky a zahusťovadlá
Špeciálne múky
,
Strúhanky
Rastlinné proteíny a kaše
Instantné jedlá
Cukrovinky
Ovsené, RAW tyčinky
,
Bonbóny
,
Lízanky
,
Žuvačky
Semienka
Čavanpraš
Čaje a nápoje
Čaje
Podľa druhu
,
Podľa funkcie
,
Podľa zloženia
,
Podľa balenia
,
Podľa určenia
,
Podľa obsahu kofeínu
,
Podľa spôsobu pestovania
,
Podľa krajiny pôvodu
,
Podľa značiek
Aloe Vera
Energetické nápoje
Káva
Instantná káva
,
Zelená káva
Instantné nápoje
Doplnky stravy
Zažívanie, trávenie a chudnutie
Pečeň a žlčník
,
Chudnutie
,
Trávenie
,
Detoxikácia organismu
Močové cesty
Imunita
Dýchacie cesty
Srdce a cievy
Srdce a cievy
,
Cholesterol
Pamäť a sústredenie
Spánok, nervy a stres
Kĺby, kosti a svaly
Kĺby
,
Kosti
,
Svaly
Pre ženy
Pre mužov
Vlasy, nechty a koža
Vitamíny pre kožu
,
Vitamíny pre vlasy
Chyawanprash
Kozmetika
Starostlivosť o pleť
Starostlivosť o pery
,
Pleťové oleje
,
Pleťové masky
,
Pleťová tonika
Starostlivosť o telo
Starostlivosť o ruky
,
Sprchové gély
,
Telové mlieka
,
Dezodoranty
,
Mydlá
,
Telové a masážne oleje
,
Prípravky do kúpeľa
,
Masti a krémy
,
Henna na telo
Starostlivosť o vlasy
Výživa na vlasy
,
Šampóny
,
Farby na vlasy
,
Ružová voda na vlasy
Starostlivosť o zuby
Zubné pasty
,
Zubné kefky
,
Doplnky zubnej starostlivosti
Detoxikačné náplasti
Shuya intímna hygiena
Aromaterapia
Aromalampy a difuzéry
Aromalampy
,
Aroma difuzéry
Esenciálne oleje
Inhalátory
Nosové
Vonné tyčinky
Indické
,
Japonské
,
Stojany a držiaky
Domácnosť
Knihy
Medené fľaše, poháre a riad
Soľné lampy
Čistiace prostriedky
Blog
Hodnotenie obchodu
Značky
Aleo
Altevita
Ayusri
Baraka
Bio Health Foods
Boro Plus
Cocomate
Craft House
Dabur
Day Spa
Dictamus
English Tea Shop
Farcom
Five Fives
Flute
Green Trend
Gustée
Haldiram's
Harbin Yekong China
Healing Nature
Herbal Hills
Himalaya
Chicza
Chikuseiko
Imis
Indian Spice Company
Kaalar
Knossos
LINK
Ma Baker
Maharishi Ayurveda
Meke
Minos
Musó
Natural Products
Nature's Answer
Nature's Own
NeoVeda
Neuvedeno
Pukka Herbs
Punjab King
RAMDAM
Salva Noni
Samley
Sattva
Shalamar Foods
Shoti Maa
Shuya Health
Siddhalepa
SIG
Swagat
Tarika
The Essence of Nature
TRS
Vlčí Mák
Zen Arôme
Znayn
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Novinky
Novinky
Najpredávanejšie
Samahan SP balzam, 7 g / 20 g / 50 g, LINK Natural
Skladom
(>5 ks)
Kód:
B1809
od
1,95 €
Bylinná zubná pasta Classic, 75 ml, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
Kód:
B1665
6,49 €
Bylinné mydlo Neem, 100 g, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
Kód:
B1662
6,49 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
31
položiek celkom
Výpis produktov
Akcia
Novinka
BIO
6,40 €
–10 %
BIO 100% Esenciálny olej Pomaranč červený, 10 ml, Day Spa
Skladom
(>5 ks)
5,75 €
Jednotková cena:
57,50 € / 100 ml
Do košíka
Kód:
B1497
BIO
BIO čaj Daily Defence, 15 vrecúšok, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
5,49 €
Jednotková cena:
24,40 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B2096
BIO
BIO čaj Digestive Balance, 15 vrecúšok, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
5,49 €
Jednotková cena:
24,40 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B2094
BIO
BIO čaj Kapha, 15 vrecúšok, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
5,49 €
Jednotková cena:
24,40 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1667
BIO
BIO čaj Pitta, 15 vrecúšok, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
5,49 €
Jednotková cena:
24,40 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1672
BIO
BIO čaj Váta, 15 vrecúšok, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
5,49 €
Jednotková cena:
24,40 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1671
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
BIO
od
17,99 €
až
–19 %
BIO Triphala Plus, 60 / 250 tabliet, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
od
14,50 €
Jednotková cena:
od 16,80 € / 100 g
Detail
60 tabliet
250 tabliet
+ ďalšie
Kód:
B1656
Novinka
Bylinná zubná pasta Classic, 75 ml, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
8,65 € / 100 ml
Do košíka
Kód:
B1665
Novinka
Bylinná zubná pasta Mild, 75 ml, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
8,65 € / 100 ml
Do košíka
Kód:
B1666
Novinka
Bylinné mydlo Neem, 100 g, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
6,49 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1662
Novinka
Bylinné mydlo Pitta, 100 g, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
6,49 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1851
Novinka
Bylinné mydlo Ruža, 100 g, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
6,49 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1663
Novinka
Bylinné mydlo Váta s citronovou trávou, 100 g, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
6,49 €
Jednotková cena:
6,49 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1661
Čaj Good Night, 15 vrecúšok, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
5,49 €
Jednotková cena:
24,40 € / 100 g
Do košíka
Kód:
B1696
Novinka
Drevený zdobený stojan na vonnú tyčinku, 1 ks, Nature's Own
Skladom
(>5 ks)
2,50 €
Detail
Slon
Buddha
Ganéša
Óm jóga
Mier
Kvet
Jing Jang
Pentakel
Hviezda
Mesiac
Slnko
Motýľ
+ ďalšie
Kód:
B1793
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
4,99 €
–11 %
Instantná zmes na Čatní (Chutney), 200 g, BHF
Skladom
(>5 ks)
4,40 €
Jednotková cena:
2,20 € / 100 g
Do košíka
Kód:
A2245
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
2,99 €
–16 %
Instantná zmes na Mung placky (Moong Daal Cheela), 200 g, BHF
Skladom
(>5 ks)
2,49 €
Jednotková cena:
1,25 € / 100 g
Do košíka
Kód:
A2241
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
3,30 €
–12 %
Instantná zmes na placky z Prosa (Ragi Cheela), 200 g, BHF
Skladom
(>5 ks)
2,89 €
Jednotková cena:
1,45 € / 100 g
Do košíka
Kód:
A2240
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
2,99 €
–16 %
Instantná zmes na polievku Sambhar, 100 g, BHF
Skladom
(>5 ks)
2,49 €
Jednotková cena:
2,49 € / 100 g
Do košíka
Kód:
A2244
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
2,99 €
–16 %
Instantná zmes na Ryžové placky (Dosa), 200 g, BHF
Skladom
(>5 ks)
2,49 €
Jednotková cena:
1,25 € / 100 g
Do košíka
Kód:
A2239
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
2,99 €
–16 %
Instantná zmes na Tamarindové Čatní (Chutney), 100 g, BHF
Skladom
(>5 ks)
2,49 €
Jednotková cena:
2,49 € / 100 g
Do košíka
Kód:
A2243
Akcia
Novinka
Zaváděcí cena
2,49 €
–15 %
Kurkuma mletá, 200 g, Indian Spice
Skladom
(>5 ks)
2,10 €
Jednotková cena:
21 € / 1 kg
Do košíka
Kód:
A2234
Novinka
Masážne rukavice Garshan, 1 pár, Maharishi Ayurveda
Skladom
(>5 ks)
21,99 €
Do košíka
Kód:
B1693
Novinka
Samahan SP balzam, 7 g / 20 g / 50 g, LINK Natural
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>5 ks)
od
1,95 €
Jednotková cena:
od 6,50 € / 50 g
Detail
7 g
20 g
50 g
+ ďalšie
Kód:
B1809
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 7 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 1 z 2.
1
2
31
položiek celkom
Hore
Kvalitné produkty za priaznivé ceny
Za naším sortimentom si stojíme, preto u nás nájdete len výrobky najvyššej kvality
Doprava zdarma nad 80 €
Pri nákupe nad 80 eur u nás nezaplatíte ani cent za dopravu
Darček k nákupu od 10 €
Pri každej objednávke nad 10 eur objavíte v balíku malý darček navyše
Tovar posielame naozaj rýchlo
Vašu objednávku odošleme najneskôr nasledujúci pracovný deň